021-84223


قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین بیمه معلم


ورود شما به سایت فروشگاه آنلاین بیمه معلم و استفاده از خدمات آن به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آنها می‌باشد. شرایط و قوانین ما کاملاً بر اساس شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هرگونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.محصولات


محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه آنلاین بیمه معلم انواع خدمات بیمه ای می‌باشد و هیچگونه کالای فیزیکی در آن به فروش نمی‌رسد. لازم به ذکر است تمامی بیمه‌نامه‌ها تابع شرایط عمومی و اختصاصی هستند که به تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا رسیده است.

صدور بیمه ‏نامه


تمام درخواست‌های خرید بیمه که در ساعات کاری به سامانه ارسال شوند طی همان روز بررسی و بیمه‌نامه صادر خواهد شد. چنانچه درخواستی خارج از ساعات کاری به سایت فروشگاه آنلاین بیمه معلم ارسال شود، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست، فوراً پیگیری خواهد شد. لازم به ذکر است ساعات کاری از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 16 می‌باشد. با توجه به اینکه فروشگاه آنلاین بیمه معلم صرفاً یک سامانه آنلاین برای صدور انواع بیمه نامه و خدمات بیمه‌ای است، لذا مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباه بیمه‌نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا بیمه‌گر گردد، بر عهده کاربر است. کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ بیمه‌نامه را از طریق درگاه پرداخت درون سایت online.mic.co.ir به صورت آنلاین پرداخت نماید. تمامی بیمه‌نامه‌های صادر شده در فروشگاه آنلاین بیمه معلم، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می‌شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید در سامانه وارد می‌نماید، از جمله سطح پوشش‌های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش‌های جانبی تکمیلی بیمه‌نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب‌های انجام‌شده بر عهده مشتری می‌باشد.

انصراف از خرید


کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، فروشگاه آنلاین بیمه معلم موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به مشتری عودت دهد. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، بازپرداخت وجه مقدور نمی‌باشد.

راه‏های ارتباطی


شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه به صورت آنلاین استفاده و سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به نشانی ایمیل ‌بزنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به روش الکترونیکی دریافت نماید. نشانی، شماره تلفن و ایمیل اعلامی از سوی خریدار تنها کانال رسمی ارتباط با خریدار است و همه ارتباطات فروشگاه آنلاین بیمه معلم با خریدار از طریق آنها صورت می‌پذیرد. در حال حاضر شماره تلفن راه ارتباطی دیگر ما با کاربر است. هرگونه تماس با مشتری تحت نام فروشگاه آنلاین بیمه معلم از طریق دیگر موارد، سوءاستفاده از نام ما محسوب می‌شود.

اطلاع‏ رسانی


در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه آنلاین بیمه معلم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود. استفاده مستمر کاربر از خدمات ما به منزله پذیرش این تغییرات در آینده خواهد بود.